Loft 1502 Hotel

  • Gratis WiFi

Gelegen op 6 minuten loopafstand van het Winkelcentrum Laura, geeft Loft 1502 Hotel Antalya met 25 kamers snelle toegang tot verschillende stadslocaties.

U kunt binnen 5 minuten naar Sultanyar Kebapcisi lopen of eten bij Haci Saad Meat & Grill, dat op 5 minuten wandelen hiervandaan ligt.

Dit hotel in Antalya is binnen 4 km van de Hadrianuspoort en binnen 4,1 km van de Yivliminare Moskee gevestigd. Religieuze bezienswaardigheden in de omgeving zijn onder andere de Murat Pasha Moskee (6 km) en de Tekeli Mehmet Pasa-moskee (4,2 km). Een ritje van 10 minuten brengt je van Loft 1502 Antalya naar de Hidirlik-toren. Je kunt de bus nemen bij de 10119 Tekelioglu-9 bushalte, niet ver van dit hotel.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Loft 1502 Hotel Antalya
Lucky Monkey Midi Hotel
Mobiele prijsaanbieding

Lucky Monkey Midi Hotel

8.6
Fantastisch 43 beoordelingen
15 m van de accommodatie
USD 170 USD 153
per nacht
La Maja Hotel
Mobiele prijsaanbieding

La Maja Hotel

8.6
Fantastisch 182 beoordelingen
89 m van de accommodatie
USD 75 USD 68
per nacht
Hotel Bohema
Mobiele prijsaanbieding

Hotel Bohema

5.0
Behoorlijk 2 beoordelingen
221 m van de accommodatie
USD 66 USD 59
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • 🕌
      Welke populaire attracties liggen in de buurt van Loft 1502 Hotel?
      De jachthaven van Antalya, gelegen binnen 4 km van Loft 1502 Hotel en het Park Karaalioglu bereikbaar binnen 10 minuten rijden, zijn een bezoek waard.
    • Welke voorzieningen biedt Loft 1502 Hotel in de kamers?
      Elke kamer in Loft 1502 Hotel verwelkomt gasten met de volgende faciliteiten:
      • gratis WiFi
      • wi-fi

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Loft 1502 Hotel Antalya

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten